X

Connecting the Dots.

meistä.

Manage Me on moderni ja monipuolinen musiikki- ja viihdealan yritys, jonka palveluihin kuuluu managementin ja konsultoinnin lisäksi levymerkki ja kustannustoimintaa sekä viestintäpalveluita tarjoava Manage My PR. Manage Me vastaa myös tarpeisiisi, kun tarvitset ammattimaista ja viihdyttävää puhujasisältöä tai juontajaa tapahtumaasi. Olemme joukko rohkeita ja luovia musiikki- ja media-alan ammattilaisia, joilla on yhteinen missio: tarjota asiakkaillemme parhaat mahdolliset olosuhteet menestyä.

palvelut.

asiakkaat.

Uutiset.

kaikki uutiset

yhteys.

toimisto
Käyntiosoite: 
Tehtaankatu 27-29
sisäpiha Hissi 6, 4krs.
Postiosoite:
Pursimiehenkatu 26 B
00150 Helsinki
Finland
contact@manageme.fi
+358 50 4664534
Carla Ahonius
CEO & Manager
carla@manageme.fi
+358 40 7197668
Tina Jukarainen
COO & Manager
tina@manageme.fi
+358 44 0723283
Nea Ritala
Entertainment Manager
Sales & Sponsorship
nea@manageme.fi
+358 44 3001331
Veera Merenheimo
PR Assistant
veera@managemypr.fi
+358 44 0105096
Katariina Kakko
Promotion Manager
katariina@managemypr.fi
+358 45 1105022
Sanni Antinniemi
Intern
assistant@manageme.fi
Leo
Head of Security
Lilian
Head of Hospitality
Työ- ja harjoitteluhakemukset
tina@manageme.fi
demot
Etsimme jatkuvasti uusia lahjakkuuksia artistirosteriimme. Jos uskot olevasi Suomen seuraava supertähti, lähetä striimauslinkki musiikkiisi (Spotify, YouTube, Soundcloud, Dropbox) sekä tiivis esittely itsestäsi osoitteeseen contact@manageme.fi. Emme vastaanota CD-levyjä tai tiedostoja sähköpostin liitteessä. Ethän soita meille perään – kuuntelemme kyllä kaikki meille lähetetyt demot!